Dussmann Catering
DussmannCatering

Catering – żywienie zbiorowe na wymagających

Aby na stół trafiło to wszystko, co Państwu smakuje

Dobre wyżywienie stanowi podstawę dobrego samopoczucia, wytrzymałości fizycznej oraz zdrowia. Jednak przy codziennych obowiązkach często trudno się zdrowo odżywiać. Szczególnie w życiu zawodowym często brakuje nam na to czasu.

W naszej szerokiej ofercie cateringowej wyspecjalizowaliśmy się w zaopatrzeniu osób, o każdej porze i w każdym miejscu, w zdrowe i pełnowartościowe pożywienie. Opracowaliśmy oferty, które spełniają najróżniejsze potrzeby klientów, z uwzględnieniem aspektów żywieniowych jak i smakowych.

We wszystkich projektach opieramy się na kilku podstawowych zasadach, żywienia zbiorowego, np. zwracamy uwagę na trwałość i korzystamy przede wszystkim  z produktów z danego regionu. Na życzenie mogą to być  także produkty ekologiczne. Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju posiłki dietetyczne oraz posiłki specjalne. Żywienie zbiorowe nie ma przed nami tajemnic.

Proces dostarczania posiłków dostosujemy do warunków istniejących u naszych klientów a nie odwrotnie. Dotyczy to zarówno samej technologii produkcji, jak też systemów zamówień, wydawania posiłków oraz rozliczenia kosztów.

Dodatkowo jesteśmy w stanie spełnić Państwa specjalne życzenia i oferujemy także rozwiązania, które wykraczają poza sam proces żywienia zbiorowego.

Prosimy o kontakt, nasi specjaliści od cateringu są do Państwa dyspozycji. 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Zrównoważony catering

Regionalny i sezonowy

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować bardziej zrównoważony catering. Np. z wykorzystaniem potraw sezonowych z danego regionu, jak też w oparciu o produkty ekologiczne. Możemy też zaproponować zastosowanie specjalnego energooszczędnego wyposażenia kuchni lub też energetycznego wykorzystania odpadów kuchennych. W razie pytań prosimy o kontakt.