Delicatess

Indywidualnie przygotowany catering dla szpitali – dopasowany do potrzeb i smaczny

Serwis jak w restauracji- to oferujemy Państwa pacjentom w ramach naszego projektu cateringowego Delicatess opracowanego specjalnie dla szpitali. Aby spełnić te wymagania ściśle współpracujemy z naszymi klientami i przygotowujemy ofertę, która dostosowana jest do ich indywidualnych oczekiwań. Pod lupę bierzemy zarówno możliwości lokalowe, jak też osobiste życzenia klientów.

W ramach projektu Delicatess możemy podjąć się prowadzenia kuchni u Państwa i gotować na miejscu. Możemy też zaoferować perfekcyjny serwis- jak w restauracji, bez prowadzenia kuchni centralnej. Umożliwiają nam to nowoczesne i elastyczne systemy produkcyjne realizowane przez naszych specjalistów z obszaru catering.

W centrum naszej uwagi pozostaje zawsze dobro Państwa pacjentów. Szczególnie podczas pobytu w szpitalu pożywienie może mieć wspierające działanie lecznicze. Współpracujemy ze specjalistami dietetykami i jesteśmy w stanie zaoferować Państwu każdą dietę z zachowaniem specjalnych form żywieniowych.

Także dla Państwa pracowników mamy w ramach projektu Delicatess odpowiedni catering: od baru kawowego po kantynę zakładową.

Jest dla nas oczywiste, że dobry smak potraw stanowi element dobrego cateringu dla szpitali. Przykładamy szczególną uwagę do najwyższej jakości przy doborze produktów spożywczych. Począwszy od wyboru dostawców, których pozyskujemy w miarę możliwości z rynku regionalnego aż po sam proces produkcji posiłków. A na urozmaicenie menu mają spory wpływ prowadzone przez nas akcje kulinarne.

Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji na temat naszego cateringu dla szpitali. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

HACCP

Higiena produktów spożywczych

HACCP gwarantuje efektywny system kontroli z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa higieny i produktów spożywczych  w procesach produkcyjnych. Niezawodność procesów oparta jest na systematycznie prowadzonej dokumentacji oraz audytach HACCP.

Bary kawowe

Miejsce spotkań

Łatwa dostosowanie i integracja z każdą istniejącą gastronomią.