CoolCooking

Urozmaicony catering dla młodzieży w wieku szkolnym- zdrowo i smacznie

W projekcie kuchnia w stylu „cool” przygotowaliśmy catering dla młodzieży, który oferuje więcej niż tylko dobre jedzenie w szkolnej stołówce. Zbudowany modułowo projekt jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnego zapotrzebowania każdej placówki szkolnej.

Kuchnia w stylu „cool” daje uczniom możliwość wpływania na to, co będą jedli i udziela równocześnie wielu wskazówek na temat zrównoważonego wyżywienia. Wspieramy młodzież  podczas organizacji festynów szkolnych, oferujemy praktyczne informacje i kursy gotowania. Jesteśmy dla nauczycieli i wychowawców konsultantami w zakresie tematów związanych ze zdrowym żywieniem.

Niezależnie od wszystkich wymieninych działań jedzenie musi być przede wszystkim naturalne i smaczne. W kuchni w stylu „cool” serwowane są dokładnie te potrawy, które uczniowie lubią. Zwracamy przy tym wielką uwagę na  wartość odżywczą i jakość posiłków. Wykorzystujemy w kuchni przede wszystkim produkty sezonowe, które sprowadzamy w pierwszej kolejności od dostawców  regionalnych. Uczniowie dobrze oceniają  posiłki kuchni w stylu „cool”, dzięki wykorzystanej w niej kreatywności i dopasowaniu wiekowemu.

Aby wiedzieć, czy uczniowie są zadowoleni z kuchni w stylu „cool”,  w stołówkach wystawiana jest skrzynka zwana „otwarte ucho”, do której uczniowie mogą wrzucać kartki z opiniami. Poza tym prowadzimy regularnie naszą ankietę zwaną  „dobrze wiedzieć”, w której można także wygrać nagrodę za uczestnictwo.

Więcej informacji o nowoczesnym cateringu dla młodzieży szkolnej uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Zrównoważony catering

Regionalny i sezonowy

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować bardziej zrównoważony catering. Np. z wykorzystaniem potraw sezonowych z danego regionu, jak też w oparciu o produkty ekologiczne. Możemy też zaproponować zastosowanie specjalnego energooszczędnego wyposażenia kuchni lub też energetycznego wykorzystania odpadów kuchennych. W razie pytań prosimy o kontakt.