Dussmann Technical Services
DussmannTechnical Services

Obsługa techniczna budynków- efektywnie i na czas

Aby mogli Państwo polegać na swoich urządzeniach technicznych

Dla osiągnięcia wysokiego poziomu dostępności Państwa urządzeń technicznych ważne jest przestrzeganie nie tylko specyficznych dla danej branży wymogów, lecz także uwzględnienie szczególnych warunków technicznych urządzeń. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie we wszystkich obszarach, zgodnie z obowiązującymi przepisami VdMA 24186 części 1 do 7 lub DIN 276. Nasze usługi organizujemy w taki sposób, aby móc realizować procesy pracy jak najbardziej efektywnie. Łączymy ze sobą poszczególne obszary związane z utrzymaniem technicznym nieruchomości i dzięki tworzonej synergii osiągamy lepsze wyniki ekonomiczne. Wysoka jakość naszych usług jest efektem nie tylko nowoczesnych systemów komputerowych i stosowania się do obowiązujących regulacji prawnych, lecz także ustawicznego kształcenia i szkolenia naszych fachowców w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości.

Prowadzona przez nas obsługa urządzeń technicznych opiera się na absolutnej neutralności. Pracujemy niezależnie od interesów producentów i działamy wyłącznie w interesie klienta. Utrzymanie techniczne nieruchomości w naszym wykonaniu to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Chętnie poinformujemy Państwa szczegółowo o obsłudze urządzeń technicznych oferowanych przez Dussmann Service.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Szkolenia i dokształcanie

Kwalifikacje i motywacja

Szczególna wagę  przykładamy do dobrze przeszkolonego personelu. Oferujemy szeroki zakres programów szkoleniowych i dokształcających z najróżniejszych tematów i obszarów zawodowych.

Odpowiedzialność korporacyjna

Wyważony sposób działania

Dzięki naszej wyważonej koncepcji działania angażujemy nasze siły w obszarze ekonomicznym, ekologicznym i socjalnym. Zasady te stosujemy na całym świecie i we wszystkich usługach.