Doradztwo i projekty

Szczegółowo i docelowo

Oprócz technicznego utrzymania Państwa urządzeń i systemów oferujemy szerokie i kompleksowe doradztwo we wszystkich obszarach technicznych zastosowanych w Państwa obiektach. Zarówno dla obiektów już istniejących, jak też budynków w fazie projektowania.

Nasi inżynierowie i technicy posiadają wysokie kompetencje doradcze w zakresie prowadzenia inwestycji. Ważne jest w szczególności to, aby wykorzystując współdziałanie różnych czynników, ustalić i sensownie zagospodarować wspólne obszary działania. To oznacza - uwzględnić poszczególne procesy w ramach obsługi technicznej budynku, powiązać je z procesami w Państwa firmie i ustalić możliwy potencjał  ich optymalizacji.

W oparciu o te informacje możemy przygotować  dla Państwa projekt technicznej obsługi obiektu, który będzie optymalnie dostosowany do wymagań Państwa firmy.

Prosimy o kontakt telefoniczny, jeżeli potrzebują Państwo doradztwa lub projektu w zakresie obsługi technicznej obiektów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zakres naszych usług

  • Analiza
  • Benchmarking
  • Doradztwo inwestycyjne
  • Projekty dla operatorów

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Odpowiedzialność korporacyjna

Wyważony sposób działania

Dzięki naszej wyważonej koncepcji działania angażujemy nasze siły w obszarze ekonomicznym, ekologicznym i socjalnym. Zasady te stosujemy na całym świecie i we wszystkich usługach.