Efektywność energetyczna – zarządzanie energią

Skutecznie i rentownie

W ramach oferowanego przez nas zarządzania energią zredukujemy Państwa koszty energetyczne zarówno pod względem ekonomicznym, jak i technicznym.

W ramach zarządzania energetycznego ustalimy najbardziej dla Państwa korzystną ofertę rynkową  i chętnie zajmiemy się negocjacjami z dostawcami.

W obszarze technicznym zarządzania energią pierwszym krokiem jest kompleksowa i gruntowna analiza stanu faktycznego. W tym przypadku opieramy się na systemach zarządzania energetycznego wg normy DIN EN ISO 50001. Kompetentnie korzystamy z dostępnych nam możliwości oszczędzania energii w ramach obsługi technicznej urządzeń sanitarnych, chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych. Obniżenie kosztów możliwe jest np. dzięki zastosowaniu takich nowoczesnych elementów składowych jak wysoko wydajne pompy, energooszczędne oświetlenie lub systemy odzyskiwania ciepła. Dalszym krokiem jest adaptacja procesów optymalizacyjnych na poziomie stosowanego sterowania urządzeniami.

Do naszych usług zaliczamy także indywidualny benchmarking, jak też wynikające z niego dalsze środki zaradcze.

Wykorzystajcie Państwo potencjał oszczędności dostępny w Państwa urządzeniach technicznych. Przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt energetyczny. Prosimy tylko o kontakt telefoniczny.

Zakres naszych usług

  • Rozliczenie kosztów dodatkowych
  • Zarządzanie energią zgodnie z normą ISO 50001
  • Pomiary zużycia energii i jego optymalizacja

 

 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Odpowiedzialność korporacyjna

Wyważony sposób działania

Dzięki naszej wyważonej koncepcji działania angażujemy nasze siły w obszarze ekonomicznym, ekologicznym i socjalnym. Zasady te stosujemy na całym świecie i we wszystkich usługach.