Dussmann Security
Dussmann Security

Usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony – kompleksowo i optymalnie

Aby w każdej sytuacji mogli Państwo czuć się bezpiecznie

Dla firmy Dussmann Service podstawą do przygotowania projektów w zakresie ochrony i bezpieczeństwa są szczególne wymagania naszych klientów.

Bezbłędną realizację projektu gwarantują następujące czynniki: jakość, personel, dokumentacja, organizacja oraz technika. Gruntownie je do siebie dopasowujemy, tak aby na siebie wzajemnie oddziaływały.

Zastosowanie nowoczesnej techniki bezpieczeństwa i ochrony wymaga np. dobrze wyszkolonego personelu. Naszych pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ochronę dobieramy ze szczególną  starannością i regularnie szkolimy.

Dokumentacja prowadzona przez nasze służby bezpieczeństwa i ochrony jest przejrzysta i kompletna. Ma ona znaczenie nie tylko  dla kwestii dotyczących odpowiedzialności, lecz także dla organizacji i jakości naszej pracy. Oprócz tego mogą Państwo polegać na naszym zorientowanym na klienta systemie zarządzania jakością obejmującym audyty, protokoły wykroczeń, jak też na nowoczesnych systemach informatycznych.

Aby umożliwić pełną dostępność Państwa technicznego sprzętu bezpieczeństwa blisko współpracujemy  z naszym działem obsługi techniki budynków. Na życzenie, jesteśmy w stanie przejąć  także inwestycje w Państwa nowe systemy bezpieczeństwa.

Wielu naszych klientów już od lat ufa naszym zindywidualizowanym usługom bezpieczeństwa i ochrony. Na życzenie udostępnimy referencje. Jesteśmy też do dyspozycji w zakresie przygotowania analizy bezpieczeństwa Państwa obiektu. 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Szkolenia i dokształcanie

Kwalifikacje i motywacja

Szczególna wagę  przykładamy do dobrze przeszkolonego personelu. Oferujemy szeroki zakres programów szkoleniowych i dokształcających z najróżniejszych tematów i obszarów zawodowych.