Straż pożarna

Prewencja i odpowiedzialność

Nieruchomości oraz zakłady produkcyjne, budynki biurowe oraz tereny przemysłowe stanowią dużą część wartości majątku przedsiębiorstwa. Służby i przeciwpożarowe chronią nie tylko majątek firmy, lecz przede wszystkim ludzkie życie. Oprócz prawnie uregulowanych przepisów, które zobowiązują Państwa jako przedsiębiorców do prewencyjnych działań w zakresie ochrony ppoż., możemy także wesprzeć Państwa działania docelowo i indywidualnie, w ramach naszego serwisu usług straży pożarnej i ochrony ppoż.

Świadczymy doradztwo w zakresie prewencyjnej ochrony ppoż., przygotowujemy kompetentnie i profesjonalnie analizy oraz wymaganą dokumentację.

Jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić zakładową straż pożarną lub też udostępnić kompetentne służby. We współpracy z naszym działem obsługi technicznej budynków podejmiemy się profesjonalnej konserwacji i utrzymania urządzeń ppoż.

W celu otrzymania dodatkowych informacji o naszej szerokiej ofercie usług w zakresie pożarnictwa i ochrony ppoż. lub zapoznania się z naszymi referencjami, nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji.

Przegląd naszych usług

  • Prowadzenie przemysłowej i zakładowej straży pożarnej
  • Prewencja i ochrona ppoż.
  • Analizy i projekty ochrony ppoż.
  • Służby techniczne
  • Usługi komunikacji i alarmowania

 

 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Zgłoszenia alarmowe

Profesjonalnie i szybko

Specjalnie przeszkoleni pracownicy nadzorują, odbierają i przetwarzają sygnały alarmowe oraz decydują o zastosowaniu koniecznych działań interwencyjnych.