Obsługa imprez okolicznościowych

Rozważnie i z doświadczeniem

Imprezy okolicznościowe o charakterze gospodarczym lub politycznym wymagają zastosowania innego planu bezpieczeństwa niż duże koncerty, wydarzenia sportowe lub  imprezy kulturalne z udziałem ważnych gości. W ramach naszej obsługi imprez okolicznościowych proponujemy naszym klientom zawsze indywidualnie dostosowany projekt dotyczący środków bezpieczeństwa i ochrony, w którym uwzględniamy wszystkie szczególne uwarunkowania i wymogi. Do tego zaliczamy zarówno ochronę miejsca, jak i ochronę osób.

Pod naszą opiekę trafiają od lat wielkie imprezy samochodowe, jak też najróżniejsze imprezy muzyczne. Oprócz tych zadań odpowiadamy za ochronę wielu obiektów muzealnych. Celem uzyskania referencji prosimy Państwa o kontakt telefoniczny.

Nasi specjaliści z zakresu ochrony i bezpieczeństwa są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą w każdej chwili na wszystkie pytania na temat bezpieczeństwa Państwa imprezy.

Zakres naszych usług

  • Obsługa kas i kontrola wstępu
  • Obsługa foyer i garderoby
  • Personel nadzorujący
  • Służby kontrolne i patrolowe
  • Prewencyjne i zabezpieczające służby przeciwpozorowe
  • Prowadzenie centrali bezpieczeństwa i ochrony

 

 

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Szkolenia i dokształcanie

Kwalifikacje i motywacja

Szczególna wagę  przykładamy do dobrze przeszkolonego personelu. Oferujemy szeroki zakres programów szkoleniowych i dokształcających z najróżniejszych tematów i obszarów zawodowych.