Dussmann Cleaning
DussmannCleaning

Utrzymanie czystości – ekologicznie i ekonomicznie

Uzyskanie niskich kosztów utrzymania czystości budynków przy równoczesnym zachowaniu wartości nieruchomości

Z racjonalnego punktu widzenia sprzątanie obiektu oznacza utrzymanie go w czystości - natomiast z emocjonalnego punktu widzenia ma ono wpływ na to, że ludzie dobrze się w nim czują . Nasze portfolio obejmuje wszystkie usługi związane z profesjonalnym utrzymaniem czystości budynków. Dla każdego klienta przygotujemy osobny projekt, w którym dokładnie określimy nasze zdania  na podstawie indywidualnych wymogów. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować nie tylko usługi najwyższej jakości, lecz także możliwie najbardziej ekonomiczne rozwiązania.

Zwracamy uwagę na stosowanie ekologicznych i materiałooszczędnych produktów i urządzeń sprzątających. Jeżeli dostępna na rynku oferta nie spełnia naszych wysokich  standardów, tworzymy razem z naszymi dostawcami  własne produkty. Wynikiem tych działań są innowacyjne metody sprzątania budynków, mające duży wpływ na zachowanie wartości nieruchomości. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki zastosowaniu wszechstronnego i zintegrowanego systemu zarządzania jakością, mogą Państwo zawsze na nas Nasze portfolio obejmuje wszystkie usługi związane z profesjonalnym utrzymaniem czystości budynków.

Proponujemy, aby skorzystali Państwo z naszego 50- letniego doświadczenia w obszarze  profesjonalnego sprzątania obiektów. Chętnie sprawdzimy, jaki projekt w tym zakresie najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

Zrównoważony system sprzątania budynków

Ekologicznie i ekonomicznie

Podczas sprzątania budynków zwracamy uwagę na zastosowanie ekologicznych i wysoko skoncentrowanych środków, skompresowanych papierów higienicznych opatrzonych symbolem FSC, ekonomicznych urządzeń czyszczących- oszczędnych w zużyciu wody, środków chemicznych i energii elektrycznej. Ważna jest dla nas  także  bliskość naszych dostawców hurtowych.