Utrzymanie czystości w służbie zdrowia

Indywidualnie i odpowiedzialnie

W przypadku sprzątania z zachowaniem wymogów higieny opracowaliśmy własny projekt zwany Higiena 360°. To kompleksowe podejście przynosi szczególne korzyści w szpitalnictwie i przetwórstwie spożywczym. Projekt uwzględnia wszystkie czynniki konieczne do zachowania optymalnych warunków higieny i pozwala na ich zespolone działanie. Ustalamy razem z Państwem indywidualnie dopasowane plany sprzątania i dezynfekcji. Bezpieczeństwo zapewniają m.in. nasze bezpieczne wózki sprzątające, w których można przechowywać środki czystości. Oprócz tego automatyczne i zaprogramowane systemy dozowania gwarantują właściwe wykorzystanie środków czystości. Stosujemy je oddzielnie dla każdego obszaru działania w Państwa obiekcie.

Do usług zawartych w pakiecie utrzymania higieny należą także usługi pralnicze i przygotowania łóżek. Dysponujemy też własną placówką zajmującą się przygotowaniem materiałów sterylnych. Dzięki naszej międzynarodowej wymianie Know-how możemy zaoferować Państwu na całym świecie wysokiej jakości serwis.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Chętnie zatroszczymy się o wszystkie zadania  w Państwa obiekcie związane z utrzymaniem czystości zgodnie z wymogami higienicznymi.

Zakres naszych usług

  • Przygotowanie planów sprzątania i dezynfekcji
  • Utrzymanie higienicznych warunków
  • Dezynfekcja
  • Utylizacja odpadów specjalnych
  • Higieniczne pranie pościeli
  • Przygotowanie łóżek
  • Przygotowanie materiałów sterylnych

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90

wg DIN 2859

Wymierne wskaźniki higieny

Naszą pracę wspiera elektroniczny system bezpieczeństwa jakości, który obiektywnie mierzy wskaźniki higieniczne zgodnie z wytycznymi normy ISO 2859

Zintegrowany system zarządzania

Certyfikowane normy działania

Nasz zintegrowany system zarządzania reguluje kompleksowo procesy i procedury zgodnie z ustalonymi regułami  w zakresie zarządzania jakością, ochrony środowiska oraz higieny i bezpieczeństwa pracy.