Rozwiązania branżowe - optymalne i ekonomiczne

Zintegrowane zarządzanie obiektami z zachowaniem indywidualnych aspektów

Każda branża stawia przed usługodawcą inne wymagania. W celu sprostania indywidualnym oczekiwaniom, stale pracujemy nad innowacyjnymi i godnymi zaufania projektami zarządzania obiektami, które charakteryzuje efektywność i dopasowanie do klienta: zgodnie z zasadami działania firmy Dussmann.

Szczegółowo rozważamy procesy i czynności występujące w Państwa firmie. To właśnie te najważniejsze procesy uzupełniamy i wspieramy  poprzez nasz serwis.

Tak powstają, wybrane z szerokiego wachlarza usług związanych z utrzymaniem obiektu w czystości, cateringiem, obsługą techniczną oraz usługą ochrony obiektu, indywidualnie dopasowane i jakościowo wysokowartościowe projekty branżowe. Nasi specjaliści opierają się na naszym wieloletnim doświadczeniu zawodowym i szerokiej wiedzy Know-how pozyskanej we wszystkich branżach. Rezultatem tych działań są często specjalne rozwiązania, które nie są ogólnie dostępne na rynku.

Oprócz ww rozwiązań, dzięki naszej kompleksowej koncepcji zrządzania obiektami, możemy zaoferować wysoką efektywność działań. Wykorzystujemy obszary wspólne i zazębiamy procesy pracy w taki sposób, aby stworzyć pozytywne efekty synergii.

Z przyjemnością nawiążemy z Państwem bezpośredni kontakt, wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy.