Projekt branżowy dla administracji

Zarządzanie obiektami ze zintegrowanym pakietem usług

W ramach naszych projektów branżowych przeznaczonych dla administracji oferujemy Państwu wszystkie usługi związane z funkcjonowaniem budynku skupione w jednej ręce.

Sprzątanie budynku, obsługę techniczną, usługę ochrony, jak też catering traktujemy jako spójny pakiet, zorientowany na serwis i procesy. Państwa przewaga polega na konsekwentnym uwzględnieniu obszarów wspólnych, tworząc dzięki temu synergię, która prowadzi do lepszej jakości usług z równoczesnym zachowaniem wysokich wskaźników ekonomicznych.

Wynikiem tych działań jest stałe, jak najlepsze, utrzymanie w czystości pomieszczeń, co wpływa na  zachowanie wartości całego obiektu. Urządzenia techniczne w obiekcie pracują niezawodnie, co chroni Państwa serwery, a co z tym związane chroni  także Państwa bazy danych. Zapewniany całodobową ochronę  obiektu, a Państwa pracownicy i goście, dzięki naszym nowoczesnym i smacznym usługom cateringowym, mogą korzystać ze zróżnicowanej i zdrowej kuchni.

Ale to nie wszystko: dodatkowo możemy zaoferować jeszcze inne  sprawdzone usługi, należy do nich np. opracowany przez firmę Dussmann specjalny projekt prowadzenia przedszkola. W oparciu o dostosowaną godzinowo i elastyczną opiekę nad dziećmi pracowników tworzymy warunki umożliwiające zachowanie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

We wszystkich obszarach pracujemy z wykwalifikowanym personelem. Dzięki bliskim kontaktom z naszymi klientami możemy elastycznie i szybko reagować na Państwa potrzeby personalne np. w zakresie zabezpieczenia usług ochrony i serwisu podczas imprez.

Z przyjemnością poinformujemy Państwa szczegółowo o indywidualnych projektach zarządzania Państwa obiektem administracyjnym. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy z Państwa strony.  

Wyborna kuchnia

Restauracje zakładowe

Delightful - Wyborna kuchnia oferuje lekkie, świeże i smaczne potrawy, dostosowane do oczekiwać Państwa pracowników.

Sprzątanie terenów wewnętrznych

Efektywnie i wydajnie

W ramach  systemu sprzątania pomieszczeń opracowaliśmy procesy i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam pracować szybciej, wydajniej i bezpiecznej.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90