Projekt branżowy dla szkolnictwa i oświaty

Zarządzanie obiektem z dostosowaną ofertą według zapotrzebowania

Składając oferty zarządzania takimi obiektami, jak przedszkola, szkoły i uniwersytety trzeba uwzględnić ich  bardzo zróżnicowane zapotrzebowanie. Jako jedna z największych na świecie firm o wszechstronnym charakterze usługowym dysponujemy w tym obszarze bogatym doświadczeniem.

Jesteśmy w stanie przygotować dla każdej placówki oświatowej indywidualny projekt, w którym elastycznie uwzględnimy potrzeby klienta. Mamy w naszej ofercie zarówno usługi na stanowisku gospodarza obiektu,  jak też kompleksową obsługę techniczną obiektu. W profesjonalny i godny zaufania sposób odpowiadamy za sprzątanie obiektu. Zgodnie z Państwa życzeniem przygotujemy specjalnie dla Państwa placówki ofertę ochrony obiektu.

Najważniejszą rolę w ramach projektu branżowego przewidzianego dla szkolnictwa i oświaty odgrywa catering. Zwracamy uwagę na zrównoważone i zdrowe żywienie, jak również stosowanie zróżnicowanych i trwałych produktów. Nasza usługa cateringowa zawiera jednak jeszcze o wiele  więcej elementów: od nowoczesnego systemu składania zmówień, poprzez elastyczny proces produkcyjny, własny personel serwujący i serwisowy aż po transparentny system rozliczeń, wszystkie te usługi oferujemy z tzw. jednej ręki. Dzięki temu mogą Państwo przeznaczyć więcej czasu na realizację Państwa głównych zadań.

Profesjonalnie przygotowany personel zadba o Państwa gusta żywieniowe. Nasi kucharze ze znajomością fachu gastronomicznego oraz wyczuciem nowych trendów w żywieniu zawsze są w stanie zaserwować zdrowe i urozmaicone potrawy.

Prosimy, aby „rzucili Państwo okiem” poza brzeg talerza i odkryli indywidualny projekt branżowy dla Państwa placówki oświatowej. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy z Państwa strony. 

Kuchnia w stylu „Cool“

Żywienie w szkole

Projekt Kuchnia w stylu „cool” daje uczniom możliwość wpływu na to, co będą jedli i równocześnie udziela  wielu wskazówek na temat zrównoważonego wyżywienia.

Sprzątanie terenów wewnętrznych

Efektywnie i wydajnie

W ramach  systemu sprzątania pomieszczeń opracowaliśmy procesy i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam pracować szybciej, wydajniej i bezpiecznej.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90