Projekty branżowe dla podmiotów prowadzących handel detaliczny

Zarządzanie obiektem-serwis 24 godziny na dobę

Czy to salon samochodowy, galeria handlowa, dom towarowy lub sieć sklepów - w sprzedaży detalicznej obsługa klienta stawiana jest na pierwszym miejscu. A rzetelna obsługa to nie tylko przyjazny personel, lecz także nieskazitelnie czyste oraz przyjazne dla klienta lokale handlowe.

W naszych projektach branżowych dla handlu oferujemy Państwu wszechstronne zarządzanie obiektem. Dostosujemy wszystkie usługi indywidualnie zgodnie z Państwa wymogami i jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę: w pełni dyspozycyjni, dyskretni oraz godni zaufania.

Nasze służby sprzątające zapewnią ciągłe utrzymanie czystości w Państwa pomieszczeniach - poza godzinami pracy, jak też w czasie działalności placówki handlowej. Oprócz wysokiej jakości usług sprzątających przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania Państwa klientów.

W przypadku naszych służb ochrony mogą Państwo liczyć na  dyskrecję na najwyższym poziomie. Nasze dobrze wyszkolone służby ochrony działają w poważnych sytuacjach szybko i z rozmysłem.

Opieka nad instalacjami technicznymi w Państwa obiekcie realizowana jest w oparciu o wysoką wiedzę fachową we wszelkich obszarach. Pracujemy proaktywnie i staramy się zapobiec problemom zanim one powstaną. W naszej ofercie cateringowej oferujemy Państwu urozmaicone i zdrowe posiłki dla pracowników, jak też bogaty serwis obsługi imprez.

O ile są  Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o zorientowanym na klienta zarządzaniu obiektem w handlu prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

Sprzątanie terenów wewnętrznych

Efektywnie i wydajnie

W ramach  systemu sprzątania pomieszczeń opracowaliśmy procesy i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam pracować szybciej, wydajniej i bezpiecznej.

Budowa urządzeń chłodniczych

Niezależność i wydajność

Nasze rozwiązania systemowe składają się z ekonomicznych projektów wykonawczych oraz szeroko zakrojonego serwisu.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90