Projekt branżowy dla placówek kulturalnych

Zarządzanie obiektem: indywidualnie skomponowane dla Państwa placówki

Jako osoby odpowiedzialne za placówkę kulturalną działają Państwo na powiązanych ze sobą obszarach, związanych z kreatywnością, orientacją  na liczbę odwiedzających oraz presją związaną z redukcją kosztów. Często zdarza się, że w związku z tym,  traci się kosztowny czas  potrzebny  Państwu na realizację głównych zadań placówki, jakimi są  gromadzenie, ochrona i opieka nad dobrami kultury i sztuki.

Dzięki zastosowaniu naszego projektu branżowego, możemy przejąć od Państwa wszystkie działania związane z samym obiektem oraz poprzez  ich docelowe powiązanie wpłynąć na redukcję kosztów utrzymania. Szczególny nacisk  kładziemy w tym przypadku na indywidualne podejście do zlecenia. W ścisłej współpracy z naszym klientem przygotujemy dla każdej placówki  jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Współpraca obejmuje  analizę aktualnego stanu oraz proponowany zakres usług zarządzania obiektem. Ważne  dla nas jest także zdefiniowanie wspólnie z klientem  poziomu jakości świadczonych usług. Od tych parametrów zależy ustalenie ramowego zakresu naszej pracy, jak też pożądanych kwalifikacji naszych pracowników.

Na zarządzanie placówką  kulturalną składają się trzy główne moduły działania. Pierwszy moduł obejmuje wszelkie usługi na rzecz zwiedzających. Na pierwszym planie stawiamy tutaj uprzejmą, pomocną i rzeczową postawę naszych pracowników. Drugi moduł obejmuje wszelkie działania  zakulisowe gwarantujące bezawaryjne działanie placówki. Trzeci obszar obejmuje nasze działania związane z obsługą specjalnych ofert kulturalnych Państwa palcówki, jak organizacja imprez lub zwiedzania przewidzianego dla grup zamkniętych.

Z przyjemnością wesprzemy Państwa działania w formie doradztwa, planowania i wielu usług serwisowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie wstępnej wymiany informacji o projekcie branżowym dla Państwa placówki kulturalnej. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ochrona obiektów muzealnych

Projekty indywidualne

Odpowiadamy za ochronę wielu obiektów muzealnych, dysponujemy personelem do obsługi kas, kontroli ruchu zwiedzających oraz nadzoru.

Sprzątanie terenów wewnętrznych

Efektywnie i wydajnie

W ramach  systemu sprzątania pomieszczeń opracowaliśmy procesy i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam pracować szybciej, wydajniej i bezpiecznej.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90