Projekty branżowe dla placówek medycznych

Zarządzanie obiektami w celu uzyskania wysokiej jakości i niskich kosztów

Codzienna praca szpitali nacechowana jest dwoma wymogami: wzrostem jakości opieki nad pacjentami przy równoczesnym nacisku na redukcję kosztów.

W przypadku oferowanego przez nas zarządzania obiektem dla placówek medycznych oba te aspekty nie stanowią sprzeczności. Zbudowany modułowo projekt branżowy obejmie dokładnie taki zakres usług, który będzie dla Państwa placówki jak najbardziej wskazany. Dzięki zastosowaniu efektywnych działań możemy uzyskać dobre wyniki ekonomiczne. Nasz wysoki poziom jakości osiągamy poprzez docelowe dostosowanie naszych usług do specyficznych wymogów obowiązujących w danej branży.

W obszarze prac utrzymania czystości i sprzątania takim wymogiem jest np. utrzymanie higieny. Oferujemy najwyższe standardy jakościowe począwszy od sal operacyjnych – które muszą zawsze być dostępne, poprzez zabezpieczenie  środków sterylnych, po utrzymanie higieny w pomieszczeniach kuchennych. Nasze służby ochrony zadbają o poczucie bezpieczeństwa pacjentów i odwiedzających, a w przypadku służb technicznych w obiekcie przykładamy wagę do ich 100% dostępności. Naszą ofertę w zakresie projektów branżowych uzupełniają usługi cateringowe oferując smaczne posiłki z uwzględnieniem posiłków dietetycznych oraz zastosowaniem elastycznych systemów produkcji posiłków.

Skorzystajcie Państwo z wielu zalet projektów branżowych dla obiektów medycznych.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania telefoniczne lub mailowe.

Utrzymanie czystości w służbie zdrowia

Pełna odpowiedzialność

Opracowaliśmy własny  projekt   sprzątania z zachowaniem specjalnych wymogów higieny  zwany „Higiena 360°”. Projekt uwzględnia i łączy ze sobą  wszystkie elementy konieczne do zachowania optymalnych warunków higieny.

Delicatess

Catering dla szpitali

W centrum naszej uwagi pozostaje zawsze dobro Państwa pacjentów,  ale także dla Państwa pracowników mamy w ramach projektu Delicatess odpowiedni catering: od baru kawowego po kantynę zakładową.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90