Projekt branżowy dla przemysłu przemysł elektroniczny

Stawiamy na nieskazitelną jakość

W ramach naszej oferty zarządzania obiektami dla przemysłu produkcji  półprzewodników  proponujemy szerokie port folio usług, które na niemieckim rynku jest jedyne w swoim zakresie i rodzaju. Ofertę dopełnia nasze wieloletnie doświadczenie w obszarze przemysłu produkcji półprzewodników.

Zakres usług w ramach przygotowanego dla Państwa projektu branżowego dostosujemy do indywidualnych wymogów Państwa firmy. Jesteśmy w stanie przejąć wszystkie drugorzędne zadania,  umożliwiając Państwa pracownikom skoncentrowanie się na głównych procesach produkcji.

W ramach naszego serwisu oferujemy zarówno uprzejmą i wielojęzyczną obsługę recepcji, jak również  sprzątanie obiektu, ochronę, obsługę techniczną oraz wyżywienie pracowników.

W przypadku przemysłu produkcji półprzewodników najważniejszą usługą jest sprzątanie pomieszczeń bezpyłowych ( clean room) , tutaj obowiązuję jedna zasada: najwyższa jakość z  bezkompromisowym zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów czystości. Zarządzanie obiektem przygotowane przez firmę Dussmann gwarantuje Państwu zachowanie absolutnie bezpiecznych procesów produkcyjnych w zakresie utrzymania  w czystości  pomieszczeń bezpyłowych. Pracujemy wyłącznie z wykwalifikowanym personelem, który jest na bieżąco szkolony. Dodatkowo możemy wykonywać  dla Państwa  usługi szycia  bezpyłowej odzieży ochronnej, jej czyszczenia,  jak również przejąć obowiązki związane z logistyką dla pomieszczeń bezpyłowych.

Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy i doświadczeń w zakresie produkcji półprzewodników. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania telefoniczne i mailowe. 

Czyszczenie pomieszczeń sterylnych

Czyszczenie pomieszczeń sterylnych

Pracują dla nas wyłącznie przeszkoleni specjaliści. Warunkiem podstawowym jest wiedza merytoryczna zgodnie z DIN ISO 14644, VDI 2083 oraz GMP (Good Manufacturing Practice)

Wyborna kuchnia

Restauracje zakładowe

Delightful - Wyborna kuchnia oferuje lekkie, świeże i smaczne potrawy, dostosowane do oczekiwać Państwa pracowników.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90