Projekty branżowe dla przemysłu spożywczego

Świadczenie usług na rzecz przemysłu spożywczego jest wyjątkowo wymagające.

Związane jest ze szczególnie zróżnicowaną strukturą obiektów i urządzeń, jak też z prawnymi oraz specyficznymi dla danego klienta ramowymi warunkami produkcji.

Dzięki współpracy z firmą Dussmann zyskują Państwo partnera, który może Państwu wiele zaoferować w zakresie zarządzania nieruchomościami biurowymi, obiektami magazynowymi, jak również w szczególności halami produkcyjnymi. Aktywnie wspieramy naszych klientów przy realizacji norm i wytycznych, jak np. Rozporządzenia UE nr 852_2004 - Nr 854_2004,  IFS Food wer. 6, LMHV, DIN 10514  i innych.

W obszarze Państwa produkcji oferujemy szeroki zakres usług sprzątania i czyszczenia: począwszy od maszyn i linii produkcyjnych poprzez chłodnie, po systemy zamknięte, ściany, sufity, lampy, rurociągi oraz silosy.

W tych obszarach opieramy się na sprawdzonych oraz innowacyjnych działaniach. Nasi pracownicy są wszechstronnie przeszkoleni i wdrożeni do wykonywania ww zadań. Odpowiednio wyposażeni są w stanie zrealizować wymagane przez Państwa zadania w taki sposób, aby spełnić wymagania procedur HACCP.

Pozostałe działania, wspierające procesy produkcyjne, uzupełniają spektrum naszych usług.

Należą do nich m.in. wewnątrzzakładowa logistyka, obsługa systemów mycia zbiorników, jak też wsparcie procesów produkcyjnych/obsady osobowej.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i spójnym procedurom kontroli, zapewniamy zapobieganie w procesach produkcyjnych. Zyskują Państwo najwyższy stopień bezpieczeństwa produktu oraz zwiększenie dostępności maszyn.

Oprócz działań związanych bezpośrednio z produkcją, możemy zaoferować Państwu szeroki serwis usług, które nie należą do Państwa podstawowej działalności, począwszy od urozmaiconego żywienia pracowników przez kompetentną obsługę techniczną obiektu, po profesjonalną służbę ochrony. Konsekwentnie wykorzystujemy działania na styku poszczególnych usług, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu dobre wyniki ekonomiczne z równoczesnym zachowaniem wysokiej jakości usług. Pozwala nam to działać bardzo elastycznie. Dotyczy to zarówno planowania czasu pracy naszych pracowników, jak też poszczególnych działań. W przypadku zmiany procesów jesteśmy w stanie w każdej chwili dostosować się do zmienionych warunków.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania drogą mailową. Chętnie udzielimy Państwu porad w zakresie projektu branżowego, przygotowanego indywidualnie dla Państwa potrzeb.

Utrzymanie czystości w służbie zdrowia

Pełna odpowiedzialność

Opracowaliśmy własny  projekt   sprzątania z zachowaniem specjalnych wymogów higieny  zwany „Higiena 360°”. Projekt uwzględnia i łączy ze sobą  wszystkie elementy konieczne do zachowania optymalnych warunków higieny.

Budowa urządzeń chłodniczych

Niezależność i wydajność

Nasze rozwiązania systemowe składają się z ekonomicznych projektów wykonawczych oraz szeroko zakrojonego serwisu.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90