Projekt branżowy dla transportu i logistyki

Zarządzanie obiektem, dzięki któremu mogą Państwo planować swoje działania

Świadczenie usług dla przedsiębiorstw transportowych i logistycznych oznacza szybkie, elastyczne i niezawodne działalnie. W naszym projekcie branżowym przygotujemy indywidualną ofertę dotyczącą zarządzania obiektem, która dokładnie obejmie wyżej wymienione aspekty. Oferta zawiera usługi, które nie należą do Państwa głównych zadań, skupione w jednym ręku z zachowaniem wysokich standardów jakościowych i ekonomicznych.

W przypadku usług sprzątania opieramy się na nowoczesnym sprzęcie, przeszkolonym personelu oraz odpowiednio dostosowanych środkach czystości. Dotyczy to w równej mierze budynków, jak też autobusów, pociągów, samolotów oraz statków. Nasi pracownicy są specjalistycznie przeszkoleni i zawsze na posterunku. W przypadku sprzątania środków transportu  ustalamy np. czas pracy potrzebny na wykonanie prac wg kodu RFID. Dzięki temu Państwa dysponenci są informowani online o dostępności pojazdu.

W ramach naszej oferty cateringowej dostarczymy Państwa pracownikom, na życzenie także całodobowo, wielorakie, zróżnicowane i zdrowe potrawy.

W przypadku obsługi technicznej najważniejsze jest to, aby wszystkie urządzenia były w 100% dostępne i funkcjonowały bez zarzutu. Oprócz tego nasze służby ochrony zadbają dyskretnie i efektywnie o bezpieczeństwo Państwa pasażerów, jak również Państwa pracowników.

To, jaki zakres usług obejmować będzie przygotowany dla Państwa projekt branżowy, zależy od zastosowanych procesów oraz wymogów Państwa przedsiębiorstwa.

Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji w zakresie zarządzania obiektami w branży transport i logistyka. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Sprzątanie środków transportu

Szybko i dyspozycyjnie

Autobus, pociąg lub samolot- elastyczność i szybkość działania  mają priorytetowe znaczenie dla jak najszybszego ponownego udostępnienia środków transportu.

Zgłoszenia alarmowe

Profesjonalnie i szybko

Specjalnie przeszkoleni pracownicy nadzorują, odbierają i przetwarzają sygnały alarmowe oraz decydują o zastosowaniu koniecznych działań interwencyjnych.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90