Projekty branżowe dla placówek socjalnych

Zarządzanie obiektem we współpracy z zespołem personelu (domu) opieki

 Domy opieki  społecznej dla osób starszych oraz placówki opieki dla osób niepełnosprawnych stale borykają się z narastającym problemem redukcji kosztów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom służb socjalnych  przygotowaliśmy projekt usług, który uwzględnia stawiane przed nimi wyzwania.

Udzielimy Państwu wsparcia we wszystkich procesach, które nie należą do podstawowego zakresu działania placówki i  dokładnie dopasujemy poszczególne usługi do potrzeb. Postrzegamy się jako członek zespołu razem z Państwa pracownikami i widzimy procesy komunikacji jako  ważny element naszego serwisu.

Nasze usługi w zakresie sprzątania i czyszczenia obejmują także usługi pralnicze, usługę zarządzania placówką jak też prowadzenie pełnej dokumentacji.  Pracujemy na podstawie  70- cio stronnicowych wytycznych  z zakresu higieny, które określają  bardzo wysokie standardy naszego działania.

Obsługę techniczną w obiekcie sprawują nasi pracownicy gospodarczy, którzy odpowiadają za występujące w budynku zadania. Naszych pracowników cechuje duża wszechstronność i w razie potrzeby są  zawsze do dyspozycji.

Jedzenie to ulubiony temat rozmów w placówkach opieki społecznej. Oferujemy pełnowartościowe wyżywienie łącznie z posiłkami dodatkowymi między posiłkami głównymi, posiłki w porze nocnej, jak też przekąski  z uwzględnieniem wszystkich diet żywieniowych.

Chętnie udzielimy Państwu  niewiążących porad w zakresie opracowanego  projektu branżowego dla placówek socjalnych. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Vitalance

Catering dla seniorów

Nasz catering dla seniorów ma wiele zalet:  polepszenie stanu zdrowia Państwa podopiecznych, minimalizację kosztów dzięki mniejszym nakładom na bezpośrednią opiekę oraz pozytywne postrzeganie placówki.

Sprzątanie terenów wewnętrznych

Efektywnie i wydajnie

W ramach  systemu sprzątania pomieszczeń opracowaliśmy procesy i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam pracować szybciej, wydajniej i bezpiecznej.

Jesteśmy do dyspozycji

+48 22 827 22 90